Донька екс-мера Львова назвала «лохотроном» посольство США

Донька екс-мера Львова назвала «лохотроном» посольство США
Донька екс-мера Львова назвала «лохотроном» посольство США

Відома у Рівному під прізвищем Москальова громадська активістка, люстраторка, донька екс-мера Львова Любомира Буняка — Лілія Мигович (на фото вгорі) не змогла отримати візи до США.

Власною думкою про посольство Америки в Україні та отриманий досвід (ціною в 1000 у.о.) вона поділилася у соцмережі Фейсбук:

Після бесіди з досвідченим юристом українсько-американської юридичної компанії хочу передати великий привіт великому ЛОХОТРОНУ - ПОСОЛЬСТВУ США в Україні ))

Я не є "потенційним емігрантом" завдяки своїй внутрішній свободі і презирству до всього, що стосується обмежень на мою свободу. Тому вважаю, що потрібно докласти всіх зусиль для того, щоб до українців було аналогічне відношення в США, як до американців в Україні. Інакше — ідіть в баню, лицеміри.

Порушення прав людини — це порушення прав зараз тільки з боку американців. Всіх бажаючих розоритись десь приблизно на 1000 доларів США — вам прямо в американське посольство для того, щоб отримати відмову, якщо ви не єврей, приміром, і не отримуєте менше 10 000 доларів чистого прибутку в місяць))

А якщо ви не єврей — то ви його і не отримуєте в будь-якому випадку )) Так що не ходіть в американське посольство — бережіть свої вклади, громадяни !)

Варто зауважити, що посольства іноземних держав часто не дають віз українцям з абсолютно незрозумілих причин.

Тому достатньо слушною виглядає думка, що Україна мала б застосовувати так звану «дзеркальну політику» у питаннях видачі віз іноземним громадянам.

Суть такої політики могла б полягати в наступному:

- Громадяни тих країн, які ставлять візи (навіть безкоштовні) українцям, теж – повинні отримувати візи в українських посольствах та консульствах закордоном.

- Громадяни тих країн, які стягують з українців плату за візи, мають сплачувати аналогічну суму – за візу до України.

Мовляв, «поки ми не почнемо самі поважати себе, нас не будуть поважати інші»

Однак, такий підхід до самоповаги не виглядає особливо популярним серед громадян України та керівництва нашої держави.

Допоки


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/213545-donjka_eks-mera_ljvova_nazvala_lohotronom_posoljstvo_ssha”


Топовые новости