Відмазка не прокатила: Савченко підловили на брехні про відрядження

Депутат сама заплуталася, навіщо і куди їздить
У звітності щодо робочої поїздки народного депутата Надії Савченко знайшли суттєві розбіжності. Зокрема, вона помиляється у назвах офіційних структур, чим наштовхує на досить суперечливі здогадки.

На це вказали політику колеги по парламенту. 12 березня Савченко на своїй сторінці в Facebook опублікувала пост, де написала, що на сесії ПАРЄ в Страсбурзі слухає звіт генсека Ради Європи з питань порушення прав людини.

"Будь ласка, повідомте їй, що вона не в Страсбурзі, а в Брюсселі. А якщо в Страсбурзі, то не на сесії ПАРЄ, а в Європарламенті. Сесія ПАРЄ буде з 23 по 27 квітня. Це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Нічого плутати будівлі і організації", — відреагував депутат Борислав Береза.

Те ж саме підтвердив і Володимир Ар’єв: дійсно, в ці дні відбуваються такі заходи не в Парижі, як про те писала Савченко. Крім того, це не сесія ПАРЄ, а офіційні засідання комітетів. До того ж, її туди, як відомо, ніхто й не запрошував:

"Цей комітет відбувається завжди in camera, і без спеціального запрошення туди потрапити неможливо. З українських питань в моніторинговий (комітет) запрошені тільки Ахтем Чийгоз і Олександра Романцова на обговорення теми захисту кримських татар", — додав Ар’єв.

На думку голови делегації України в ПАРЄ Георгія Логвинського, судячи з посту, депутат не розуміє, куди потрапила:

"Я не знаю, де знаходиться Савченко, мені невідомо про це. Але в будь-якому випадку, це не засідання Парламентської асамблеї Ради Європи ... Пост (в Facebook) є юридично безграмотним. З нього випливає, що людина взагалі не розуміє, де знаходиться і що робить. Наприклад, вона зазначила, що є генсек Ради Європи з прав людини, хоча у нас є тільки генсек Ради Європи або комісар з прав людини", — уточнив він.

Дивіться: Савченко поїхала з робочим візитом до ПАРЄ, проігнорувавши виклик на допит в СБУ

Як повідомляв портал "Знай.ua", позафракційний народний депутат Надія Савченко, яку нещодавно викликали на допит у справі Рубана, в період із 12 по 16 березня перебуватиме з робочою поїздкою до Європарламенту в Страсбурзі. Саме зараз там заплановані парламентські сесії ЄС. Політик запевняє: силові відомства були в курсі щодо її поїздки, адже вона попереджала про це заздалегідь.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/vidmazka-ne-prokatyla-savchenko-pidlovyly-na-brehni-pro-vidryadzhennya”


Топовые новости