Медики назвали оптимальний спосіб схуднення для лінивих


Науковці з університету Лафборо дійшли неочікуваного висновку, що за один прийом гарячої ванни можна втратити стільки ж калорій, як на 30-хвилинній прогулянці.

Про це повідомили The Daily Mail, інформує НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на 24 Канал.

У дослідженні взяло участь 14 осіб, які, приймаючи ванну, втратили близько 130 калорій. Тобто таку кількість калорій можна “спалити” у 30-хвилинній пішій прогулянці. Температура води при цьому становила приблизно 40 градусів, а час прийняття ванни – 60 хвилин. В дослідженні взяли участь як жінки, так і чоловіки.

На думку науковців, такий неймовірний ефект досягається за рахунок підвищення температури тіла під час розслаблюючої процедури. Що також цікаво, під час прийняття ванни знижується і рівень цукру в крові – приблизно на 10%.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що гаряча вода добре впливає на шкірні покриви, розширює пори, швидко видаляє бруд і надлишок сала. Також занурення в таку воду стимулює обмін речовин і добре впливає на судини, вони розширюються, прочищаються, покращується дихання. Але перебувати у такій воді потрібно не більше 10-15 хвилин, адже ефект від прийому ванни буде прямо протилежним.

Нагадаємо також, британські та американські лікарі-гігієністи стверджують, що більшість представників людства мало знають про правила особистої гігієни.

Також зазначалося, що щоденний душ позбавляє організм корисних мікробів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/13/medyky-nazvaly-optymalnyj-sposib-shudnennya-dlya-linyvyh/”


Топовые новости