ЄС офіційно звернувся з вимогами до РФ у справі СкрипаляЄвропейський Союз вкрай серйозно ставиться до оцінки уряду Великої Британії, що дуже ймовірно відповідальність за отруєння російського екс-шпигуна Скрипаля несе Російська Федерація.


Про це йдеться у заяві Ради міністрів ЄС на рівні закордонних справ, опублікованій у понеділок.


«Європейський союз рішуче засуджує напад, скоєний проти Сергія і Юлії Скрипалів у Солсбері», мовиться у заяві.


Міністри наголошують, що ЄС шокований використанням вперше за понад 70 років нервово-паралітичної речовини військового класу, розробленої в Росії.


«Використання будь-якої хімічної зброї будь-якою особою є абсолютно неприйнятним і становить загрозу безпеки для всіх нас. Будь-яке таке використання є явним порушенням Конвенції з хімічної зброї, порушенням міжнародного права і підриває міжнародний порядок, заснований на правилах», — мовиться у документі.


Євросоюз висунув низку вимог до Росії. Зокрема, закликав РФ терміново відповісти на питання, які ставить Велика Британія та міжнародне співтовариство, і забезпечити негайне та повне розкриття своєї програми «Новічок» перед Організацією із заборони хімічної зброї.


«ЄС висловлює повну солідарність з Великою Британією та підтримку її зусиллям засудити відповідальних за цей злочин», — наголошується в документі.


На фото: Сергій Скрипаль


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/s-ts-ino-zvernuvsya-z-vimogami-do-rf-u-sprav-skripalya”


Топовые новости