Розплата за мову: Максим Бужанський потрапив у базу "Миротворця" (фотофакт)

Скандальний нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський потрапив в базу сайту "Миротворець" через мовний закон. Про це йдеться на сайті, передають .

Об этом сообщает Устав Груп

"Українофоб. Провокатор. Свідомі дії, спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в Україні. Маніпулювання суспільно-значущою інформацією. Участь в антиукраїнських пропагандистських заходах. Розпалювання міжнаціональної ворожнечі", — вказали в "Миротворці".

Раніше, Максим Бужанський зареєстрував законопроект № 2362, який нібито має на меті скасувати "дискримінацію" російської мови в освітньому процесі. Він передбачає скасування переходу учнів 5-11 класів російськомовних шкіл на українську мову навчання. У разі прийняття законопроекту обов’язкове вивчення 80% предметів у школах українською мовою буде скасовано. Відповідно, річний обсяг навчального часу для отримання базової середньої освіти державною мовою складе 20% (40% в 9 класі), профільної середньої освіти — 60%.

Ряд нардепів з президентської фракції відмовилися підтримувати законопроект, оскільки він вносить розкол в суспільство, а люди вийшли на акції протесту.

Розгляд законопроекту планували 16 липня, але прийняли рішення перенести на п’ятницю, 17 липня.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/rozplata-za-movu-maksym-buzhanskyi-potrapyv-u-bazu-myrotvortsia-336369.html”