У Авакова хочуть посилити покарання за блокування доріг


Міністерство внутрішніх справ і Нацполіція виступають за посилення відповідальності осіб за блокування транспортних комунікацій, — заявив на координаційній нараді в Офісі генпрокурора голова Національної поліції Ігор Клименко.

Об этом сообщает DEDAL

Про це пише Резонанс 16 липня із посиланням на Укрінформ.

- Міністерство внутрішніх справ і Нацполіція ініціювали внесення змін до законодавства в частині посилення відповідальності за блокування транспортних комунікацій, — сказав Клименко.

За його словами, одні з найчисленніших є масові акції, які проводяться з метою привернути уваги керівництва держави до проблем формування територіальних громад.

З початку року таких акцій відбулося кілька сотень, участь в яких взяли понад 11 тисяч громадян, і при цьому невдоволені запропонованими принципами формування ОТГ учасники акції «взяли за звичку» перекривати дороги, заявив Клименко.

- Чи не кожна друга акція проводиться саме у такий спосіб. У порівнянні з минулим роком, кількість масових акцій з перекриттям доріг збільшилася вдвічі. Очевидно, що така форма протесту вкрай негативно впливає на життєдіяльність населення і призводить до значних фінансових втрат, — зазначив голова Національної поліції.

Водночас Клименко не уточнив, на скільки пропонується посилити відповідальність за блокування транспортних комунікацій.

Як повідомлялося, нині у Кримінальному кодексу передбачено, що блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод карається штрафом від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років (стаття 279).

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.


Джерело статті: “https://resonance.ua/u-avakova-khochut-posiliti-pokarannya-z/”


Топовые новости