Доля Савченко: названі три можливих варіанти

Що буде з Савченко
Після затримання депутата Верховної Ради Надії Савченко найбільш імовірними є три сценарії подальшого розвитку подій. Про це розповіло важливе джерело, предає "Апостроф".

Перший варіант полягає в тому, що влада зробить все, щоб про Савченко забули.

"Другий — можливі спроби організувати якийсь "переворот" з боку радикальних елементів, адже ідея вже "посіяна" в головах", — розповів співрозмовник видання.

За словами джерела є ще і третій варіант, при якому нардепа висунуть в президенти.

"Погіршення призведе до створення підпільних рухів за Савченко, які легалізуються і висунуть її в президенти", — говорить джерело.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради схвалив подання ГПУ на притягнення до відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Відповідні рішення були одноголосно прийняті на засіданні в четвер, 22 березня.

Всі три подання Генпрокуратури були визнані законними і мотивованими. Після рішення комітету рішення щодо долі Савченко прийняла і Верховна Рада.

Як відомо, народного депутата Надію Савченко підозрюють у співучасті та організації підготовки державного перевороту в Україні у справі голови Центру визволення полонених Володимира Рубана. 15 березня Савченко прийшла на допит в СБУ. У цей же день Верховна Рада проголосувала за його виключення з парламентського комітету з національної безпеки і оборони України.

Генпрокурор Юрій Луценко вніс до Ради подання на зняття недоторканності з Савченко. Луценко заявив, що у Генеральної прокуратури є незаперечні докази того, що Савченко особисто "планувала, вербувала і давала вказівки" для здійснення теракту в сесійній залі парламенту.

Зазначимо, стало відомо, що у нардепа Надії Савченко є і завжди були авторитетні покровителі у владі, які займалися її проблемами. Про це стало відомо завдяки заявою колишнього заступника голови СБУ Віктора Ягуна.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/dolya-savchenko-nazvani-try-mozhlyvyh-varianty”


Топовые новости