Розвідка США вважає, що Росія працює на дискредитацію Байдена перед виборами

Американська розвідка вважає, що Росія використовує різні заходи для очорнення кандидата в президенти від Демократичної партії Джо Байдена напередодні виборів. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на AP.

Об этом сообщает База компромата

Зазначається, що особи, пов’язані з Кремлем, підвищують ставку президента Дональда Трампа на переобрання.

Крім того, в контррозвідці вважають, що деякі чиновники, прагнуть підтримати кандидатуру Трампа в соцмережах і на російському телебаченні.

Американські чиновники також вважають, що Китай у свою чергу не хоче, щоб Трамп переобрався на другий термін, тому загострює критику Білого дому і розширює зусилля по тиску на політичних діячів, які розглядаються як такі, що суперечать інтересам Пекіна.

Несхвалення Москвою Байдена пов’язуть також з його роллю віце-президента у формуванні політики адміністрації Обами, що підтримувала Україну.

Трамп у п’ятницю заперечив ідею про те, що Росія зневажливо ставиться до Байдена.

«Я думаю, що остання людина, яку Росія хоче бачити на посаді президента, — це Дональд Трамп, тому що ніхто не був жорсткішим по відношенню до Росії, ніж я», – сказав він.

В той же час Трамп погодився з розвідданими, що вказують на те, що Китай не хоче його переобрання.Джерело статті: “https://zaxid.net/rozvidka_ssha_vvazhaye_shho_rosiya_pratsyuye_na_diskreditatsiyu_baydena_pered_viborami_n1506122”