Документики покажи: чиновники вигадали новий вид знущань над переселенцями

З’явилася нова інформація про алгоритм перевірок
Соціальні працівники УПСЗН мають право, при перевірці переселенців за місцем реєстрації, проводити декілька видів перевірок. Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

Так, перша перевірка проводиться протягом 15 робочих днів з дня отримання управлінням соцзахисту інформації про призначення виплат переселенцю. Потім через 6 місяців людина повинна знову пройти перевірку, звернувшись до районного УПСЗН за продовженням виплат.

Додаткові перевірки можуть призначатися при надходженні органам влади інформації про зміну місця проживання, про повернення для проживання на непідконтрольну територію, про непроходження ідентифікації в «Ощадбанку». Також людину можуть перевірити за рекомендаціями Мінфіну після верифікації соціальних виплат із зазначенням конкретних причин для припинення цих виплат.

Перевірка місця проживання не проводиться, якщо переселенець отримує освіту в навчальних закладах (студенти денної форми навчання) або перебуває на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування.

Якщо перевіряючі не застали людини вдома, вони повинні залишити лист, який закликає його прийти в управління соціального захисту населення протягом трьох днів.

Нагадаймо, раніше повідомлялося, що на сьогоднішній день переселенці з окупованих районів Донбасу чомусь вважаються "другосортними" особами. Про це повідомив народний депутат від групи "Воля народу" Сергій Шахов.

"На сьогодні переселенці чомусь вважаються другорядними особами. Я – таке обличчя, наприклад. Наприклад, голосувати я не можу, тільки обиратися. І скільки соціальної допомоги пропонують таким українцям? 400 гривень людині, яка працює, та 800 – яка не працює", — зазначив парламентарій.

Більш того, Шахов розповів, що від кількості порушень, які вчиняються щодо переселенців, у нього "червоніє телефон".

Як повідомляв портал "Знай.uа" дітям переселенців потрібно надати допомогу на найвищому рівні. Про це заявив народний депутат, член групи «Воля народу» Сергій Шахов. Політик закликав нардепів підтримати законопроект про внесення змін до закону України «Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб» щодо захисту житлових прав студентів 6142 від 27.02.2017.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/dokumentyky-pokazhy-chynovnyky-vygadaly-novyj-vyd-znushan-nad-pereselencyamy”


Топовые новости