Заробляє по півмільйона на місяць і не платить матері за житло: українцям розповіли про статки керівника “Укрзалізниці”


Виконуючий обов’язки керівника “Укрзалізниці” Євген Кравцов у березні отримав 368 тисяч 515 гривень заробітної плати.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на сайті НАЗК, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Експрес-онлайн.

А от у лютому його зарплата становила 533 тисячі 794 гривні, тоді як торік – 156 тисяч 646 гривень.

Готівкою головний залізничник країни зберігає 30 тисяч доларів та 25 тисяч гривень. Власного авто Євген Кравцов не має, а от в дружини є Mercedes-Benz C180 вартістю 918 тисяч гривень та мотоцикл Suzuki Intruder 400, котрий коштує 104 тисячі гривень.

Задекларував він два брендові годинники Rolex та електрогітару Gibson. У Києві керівник “Укрзалізниці” безоплатно орендує у своєї матері квартиру площею 121,5 квадратного метра.

Від дружини Євген Кравцов цьогоріч отримав подарунок у негрошовій формі вартістю 118 тисяч 125 гривень.

Нагадаймо, раніше ми писали, що близько мільярда гривень на рік може сягати сума, яку чиновники “Укрзалізниці” заробляють на корупційній схемі розподілу вагонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/16/zaroblyaye-po-pivmiljona-na-misyats-i-ne-platyt-materi-za-zhytlo-ukrayintsyam-rozpovily-pro-statky-kerivnyka-ukrzaliznytsi/”


Топовые новости