Росіяни можуть захопити українські кораблі - штаб АТО Избранное

17.04.2018 06:32
shadow


Українських рибалок в Азовському і Чорному морях можуть затримати російські провокатори у відповідь на затримання судна «Норд».


Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.


«Штаб АТО попереджає українських рибалок, які здійснюють рибний промисел в акваторії Азовського моря про можливі провокації з боку Російської Федерації, наслідком яких може стати затримання українських риболовецьких суден», — йдеться в повідомленні.


Також у штабі не виключили подібних провокацій і в акваторії Чорного моря.


«Ймовірно, основною метою таких дій можуть бути симетричні заходи на затримання Державною прикордонною службою України в акваторії Азовського моря риболовецького судна «Норд», — додали в штабі.

25 березня корабель морської охорони українських прикордонників затримав в Азовському морі риболовецьке судно-порушник «Норд» під прапором РФ (на фото). Судно зареєстроване в окупованому Росією Криму.


30 березня суд заарештував судно «Норд» . 2 квітня капітану «Норда» було оголошено підозру за «порушення порядку в\’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї». 11 квітня капітана «Норда» відпустили із забороною їздити в Крим.


7 квітня представник компанії-судновласника сейнера Сергій Лєсков заявив, що членам екіпажу судна «Норд» не повернули російські паспорти, а наступного тижня вони мають з\’явитися до СБУ у Херсоні в якості свідків у справі капітана.


За його словами, чоловіки після судового розгляду перебували у готелі у Маріуполі.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/ros-yani-mozhut-zakhopiti-ukra-nsk-korabl-shtab-ato”

Оставить комментарий