У гори чи на море? Українські зірки розповіли про плани на відпочинок

У гори чи на море? Українські зірки розповіли про плани на відпочинок

Українці вже активно планують свій відпочинок. Замовляють квитки, бронюють готелі. Хтось ніжитиметься під сонцем на березі океану, а хтось купатиметься на вітчизняних водоймах.

Експрес-онлайн з’ясував, які плани на відпустку у відомих людей, де відпочиватимуть і скільки
збираються потратити.

Павло Зібров, народний артист України:

- Відпустка — це святе! Тож цього року обов’язково планую поїхати закордон, щоб змінити обстановку і набратися сил. З родиною поїдемо у Туреччину. Скільки обійдеться відпочинок ще не рахували, але якщо з сім’єю, то це буде точно більше ніж тисяч доларів. Але вже якщо їдеш, то хочеться добре відпочити (сміється — авт.) Розкошувати не будемо, але й не будемо дуже економити.

Донька навіть піджартовує: "Тату, наспівай нам на добру відпустку". От і мій відпочинок залежатиме від кількості замовлень напередодні. Плануємо поїхати в середині літа. Єдине, за що переймаюся, це щоб не набрати ваги. Бо ж там все "включено" і доведеться стежити за собою. Ех! Це коли тобі 20, то можна не перейматися за кількість випитого пива, але нічого — гадаю відпустка все-одно вдасться!

Сніжана Єгорова, українська телеведуча, акторка:

- А я ще не знаю, коли відпочиватиму. Зараз напружений графік, тому до кінця травня ще точно нічого не плануватиму. Думати про відпочинок почну у червні. Мабуть, поїдемо з дітьми в Туреччину. Вважаю, що там ідеальні умови для сімейного відпочинку. А до цього діти ще побувають у таборі, під Києвом. Я, до речі, люблю відпочивати не лише за кордоном, але й неподалік Одеси і на Азовському морі... Але поки що я працюю, а відпустка буде потім.

Віктор Гевко, актор, сценарист, капітан команди КВН "V.I.P.":

- У мене відпочинок буде аж у серпні. Доти — робота, зйомки. Куди поїдемо з сім’єю цьогоріч, ще не знаю і навіть бюджет, який собі дозволимо, теж не розраховував. Однак у попередні роки відпочивали у Єгипті та Іспанії. Сподобалося.

Тоня Матвієнко, співачка:

- Можна сказати, що в мене вже була невеличка відпустка. Так-так! Недавно повернулися з гастролей в Америці. Там, окрім роботи, встигли відпочити, побувати на екскурсіях визначними місцями Нью-Йорка і ще й на бій Василя Ломаченка потрапили. Тож отримала купу емоцій і задоволення.

А от коли буде справжня відпустка, ще не знаю. Зараз Арсен ще гастролює і в мене є ще робота. Та якщо й поїдемо влітку кудись, то напевно в Яремче. Там красиві гори, нормальна температура і чисте повітря. А ще витрачати багато грошей на відпочинок я не люблю. Краще ці кошти у творчість вкласти.

Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram

Юлія ГОЛОДРИГА


Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/16/294919-gory-more-ukrayinski-zirky-rozpovily-plany-vidpochynok”


Топовые новости