І телефон, і пакет з наркотиками: винахідливий в’язень сховав контрабанду у своєму тілі

І телефон, і пакет з наркотиками: винахідливий в’язень сховав контрабанду у своєму тілі
На рахунку цього злочинця — вбивство з корисливих мотивів, розбій та вчета з-під варти. Але навіть засуджений до довічного ув’язнення, чоловік примудрився знову порушити закон, пише Експрес-онлайн.
Днями Ізяславський районний суд визнав винним довічно ув’язненого, який відбуває покарання у колонії, у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні наркотичних засобів без мети збуту.
"Як встановив суд, засуджений майже 4 місяці провів у Хмельницькому СІЗО. Після повернення в колонію, куди його етапували для подальшого відбування покарання, під час особистого обшуку в нього знайшли пакет з особливо небезпечним наркотиком – канабісом та ще один – з телефоном, — розповідає Експрес-онлайн Віта Франчук, референт прес-служби Апеляційного суду Хмельницької області. — Те, що мобільний і справді його, засуджений не заперечував, а от від наркотиків відкараскувався, мовляв, могли й підкинути. Проте покази свідків засвідчили протилежне: обидва пакети під час рентгеноскопії виявили саме в організмі обвинуваченого".
Очевидно, що пакети з наркотиками і мобільним телефоном чоловік запхнув у себе через задній прохід. Його вину підтвердили й інші докази у справі. Тож суд визнав чоловіка винним у інкримінованому злочині, призначивши покарання — 2 роки позбавлення волі.
Враховуючи, що він уже має довічне, суд просто його ще раз підтвердив.
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
Юлія ГОЛОДРИГА
Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/14/294659-telefon-paket-narkotykamy-vynahidlyvyy-vyazen-shovav-kontrabandu-svoyemu-tili”


Топовые новости