Проти жителів Сирії застосували хімічну зброю, є докази

Проти жителів Сирії застосували хімічну зброю, є докази
Міжнародна Організація із заборони хімічної зброї підтвердила використання хлорину в сирійському місті Саракіб на початку лютого. Про це йдеться у прес-релізі міжнародної організації, повідомляє Укрінформ.
"Місія пошуку фактів (FFM) Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) підтвердила, в оприлюдненій вчора доповіді, що 4 лютого 2018 року у місті Саракіб, сирійської провінції Ідліб ймовірно був використаний хлорин в якості хімічної зброї", — йдеться у повідомленні.
Висновки були зроблені, зокрема, завдяки двом бочкам, в яких попередньо знаходився хлорин, а також на численних свідченнях від постраждалих і зроблених проб в районі використання хімзброї.
Зазначається, що мандат Місії пошуку фактів полягає в тому, аби з’ясувати використання ядерної зброї або токсичних хімікатів. Місія не встановлює відповідальних за скоєння ймовірних атак.
Як повідомлялося, 6 лютого Експерти ООН з військових злочинів заявили про початок розслідування повідомлень про те, що бомби із забороненим хлором використовувалися проти мирного населення у сирійських містах Саракіб та Дума.

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/16/294873-proty-zhyteliv-syriyi-zastosuvaly-himichnu-zbroyu-dokazy”


Топовые новости