До 50 тисяч надбавок: українців вразили новими окладами чиновників


Український уряд планує переглянути оклади місцевих чиновників. Зараз посадовий оклад керівника місцевої адміністрації складає 9 тисяч гривень. Де-факто чиновники отримують набагато більше завдяки надбавкам за ранги, вислузі років та преміям.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Обозреватель”.

Найбільшу заробітну плату, згідно електронної декларації за 2017 рік, має мер міста Харкова Геннадій Кернес. Він щомісяця в середньому отримував близько 50 тисяч гривень, що нічим не поступається доходам міністра. Мер Запоріжжя Володимир Буряк написав у декларації про дохід 46 тисяч гривень. А його столичний колега Віталій Кличко, виявляється, має середню зарплату розміром 15,5 тисяч гривень.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, український журналіст Василь Крутчак поширив у "Фейсбуці" фотографії елітної вілли народного депутата і лідера партії “За життя” Вадима Рабіновича.

Додамо, що громадський активіст Максим Костецький опублікував світлину з елітним маєтком генерального прокурора Юрія Луценка у селі Стоянка, що на Київщині. Прокурор відреагував на публікацію коментарем: “Працюйте років 20 – матимете такий будинок”.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/do-50-tysyach-nadbavok-ukrayintsiv-vrazyly-novymy-okladamy-chynovnykiv/”


Топовые новости