У Мінську домовились про обмін полоненими, – речниця КучмиНа переговорах у Мінську сторони конфлікту на Донбасі домовились про формат обміну полоненими.


Про це повідомила у Facebook речниця представника Києва на переговорах Леоніда Кучми Дарка Оліфер, пише Українська правда.


«Тристороння контактна група за участі представників ОРДЛО підтвердила готовність сторін виконати обмін утримуваними особами на засадах вже затверджених списків», — написала вона.


За словами Оліфер, сторони також домовились «у найстисліші терміни» узгодити процедуру і дату обміну, виходячи з прагнення виконати цей обмін до новорічних та різдвяних свят.


«Українська сторона висловила обурення тим, що внутрішньополітичні чвари в РФ продовжують відбиватися на подіях в Україні. Зокрема, йдеться про події в ОРЛО, де нещодавно за безпосередньої участі РФ відбулася зміна ватажків збройних формувань. Також в рамках політичної підгрупи українська делегація закликала до скасування указу президента РФ про визнання документів, зроблених нелегітимною владою ОРДЛО; також ми наполягаємо на відмові від експропріації української державної та приватної власності на території ОРДЛО та від встановлення т.з. „кордону“ в ОРДО. Окремо ми наполягаємо на створенні робочої підгрупи щодо непідконтрольної Україні ділянки українсько-російського кордону. РФ всіляко блокує вирішення питання передачі Україні контролю за цією частиною державної межі, так само блокується виведення російських збройних формувань з території України і доступ СММ ОБСЄ до всієї території ОРДЛО, включно із непідконтрольної Україні ділянкою кордону», — йдеться у повідомленні.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/u-m-nsku-domovilis-pro-obm-n-polonenimi-rechnitsya-kuchmi”


Топовые новости